Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych w dziale sprzedaży

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.O firmie

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Bestwińska 105A

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne działu handlowego w doborze odpowiedniej zabudowy pojazdów specjalnych (dobór odpowiednich przystawek oraz pomp)

  • Współpraca z działem konstrukcyjnym, produkcją w zakresie zamówień;

  • Studium wykonalności projektu

  • Nadzór nad zgodnością wyrobu z zamówieniem klienta

  • Rozwiazywanie problemów inżynierskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum studia pierwszego stopnia na kierunku (transport, mechanika samochodowa, budowa maszyn)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Znajomość podstaw budowy pojazdu (wymóg konieczny)

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin