Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych w ramach zamówień publicznych

SUNEX S.A.

  • Piaskowa 7, Racibórz
    Racibórz, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

SUNEX S.A.

Piaskowa 7

Racibórz

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie przetargów w ramach OZE;

  • Analiza techniczna dokumentacji do ogłoszonych przetargów;

  • Przygotowanie pytań do dokumentacji przetargowej do Zamawiającego;

  • Bieżące monitorowanie platform przetargowych w obszarze zmian terminów, zakresu przetargów, odpowiedzi Zamawiającego na zadane pytania.

Nasze wymagania

  • Osoba z praktyczną wiedzą techniczną z zakresu OZE lub osoba serwisowa instalacji OZE z 2-letnim doświadczeniem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Praca stacjonarna w biurze w Raciborzu;

  • Umowę o pracę (pełny etat) w stałych godzinach pracy od 8:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku);

  • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość grupowego ubezpieczenia;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego;

  • Możliwość dodatkowych dni wolnych za brak absencji chorobowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowy urlop

SUNEX S.A.

SUNEX S.A. jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej w Europie. Stawiamy na doskonałą jakość. Współpraca nawiązana z gronem polskich i zagranicznych dostawców pozwala na zastosowanie najnowszych materiałów i rozwiązań w dziedzinie produkcji kompletnych systemów grzewczych.

Przewiń do profilu firmy