Oferta pracy

Specjalista ds. technicznych

Schrack Seconet Polska Sp. z o. o.O firmie

Schrack Seconet Polska Sp. z o. o.

POL-AQUA SA

Warszawa

Schrack Seconet jest dziś jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie. Firma posiada spółki córki w Polsce, Szwecji i na Węgrzech oraz przedstawicielstwa w Rumunii, Rosji, Słowacji, Czechach i Turcji. W pozostałych krajach Europy Środkowej i Wschodniej produkty Schrack Seconet dystrybuowane są poprzez szeroką sieć partnerów lokalnych.

Schrack Seconet w Polsce

Na przestrzeni ponad trzydziestu lat działalności w Polsce firma wyposażyła prawie ponad 6500 obiektów w całą gamę systemów ochrony przeciwpożarowej oraz systemów przyzywowych. Są wśród nich zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe m.in. elektrociepłownie, rafinerie, elektrownie, zakłady produkcyjne, obiekty sportowe, największe sieci hoteli, biurowce, centra handlowe i wiele innych. Obecnie do Zespołu w Warszawie poszukujemy:

Zadania:

  • wsparcie techniczne w zakresie doboru, instalacji, projektowania i użytkowania urządzeń wchodzących w skład systemów sygnalizacji pożarowej oferowanych przez Schrack Seconet Polska,
  • przeprowadzanie testów sprzętu i oprogramowania dla potrzeb systemów sygnalizacji pożarowej,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość branży systemów sygnalizacji pożarowej,
  • znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i projektowaniem systemów sygnalizacji pożarowej,
  • łatwość w przyswajaniu zagadnień technicznych,
  • komunikatywność, samodzielność i sumienność przy wykonywaniu zadań,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty idealnego kandydata:

  • doświadczenie w zakresie uruchamiania systemów sygnalizacji pożarowej,
  • ukończony kurs projektowania systemów sygnalizacji pożarowej,
  • umiejętność/doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych,
  • znajomość branży elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków.

Oferujemy:

  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającym się zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • zatrudnienie na postawie umowę o pracę,
  • szkolenia branżowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • ciekawe i rozwojowe projekty,
  • kursy językowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy