Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

Victoria Dom S.A.O firmie

  • Kąty Grodziskie 105
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Victoria Dom S.A.

Kąty Grodziskie 105

Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa serwisowa spraw technicznych inwestycji mieszkaniowych
  • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń reklamacyjnych z lokali mieszkalnych oraz kontrola terminowego wykonania napraw
  • Przeprowadzanie wizyt kontrolnych oraz oględzin na obsługiwanych inwestycjach
  • Prowadzenie korespondencji z Klientami i udzielanie im istotnych informacji w zakresie powierzonych spraw
  • Przekazywanie lokali mieszkalnych Klientom
  • Archiwizacja i kontrola nad dokumentacją  techniczną inwestycji, w tym dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo lub pokrewne.
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem
  • Dodatkowo - znajomość programów Autocad i Excel, CRM

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie deweloperskiej sektora budownictwa mieszkaniowego
  • Zakres obowiązków dający możliwości rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na zasadach działalności gospodarczej ewentualnie umowy zlecenie
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne