Specjalista ds. Technicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA - renomowany dystrybutor leków w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

    Specjalista ds. technicznych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie spraw związanych z obsługą gospodarczą obiektów znajdujących się na terenie siedziby Spółki w Warszawie,
    • Organizowanie oraz nadzór wykonywanych przez podmioty zewnętrzne prac inwestycyjno – remontowych,
    • Nadzorowanie eksploatacji i obsługi urządzeń i instalacji technicznych,
    • Zlecanie wykonania okresowych kontroli i przeglądów obiektów budowlanych, urządzeń   i instalacji technicznych.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego o profilu technicznym,
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Sprawnej obsługi pakietu Ms Office,
    • Prawa jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę z pakietem socjalnym,
    • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników pracy,
    • ZAtrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.