Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. technicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacją prawidłowej obsługi technicznej w Centrum Handlowym czyli m.in.:

    • nadzór i kontrola nad pracami konserwacyjnymi, przeglądami, modernizacjami, remontami, naprawami
    • współpraca z podwykonawcami i serwisem technicznym
    • kontakt z najemcami i współpraca z podwykonawcami najemców, a także nadzór nad pracami budowlanymi najemców
    • przygotowywanie załączników technicznych do umów
    • nadzór nad kosztami oraz optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych obiektu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe – techniczne (mile widziane inżynierskie)
    • znajomość instalacji przemysłowych, elektrycznych, układów, wentylacji, ogrzewania obiektowego i klimatyzacji, instalacji p.poż
    • praktyczna znajomość prawa budowlanego i technicznej obsługi budynków,
    • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz z zakresu zarządzania budynkiem i infrastrukturą zewnętrzną
    • komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy własnej
    • znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność użytkowania AutoCAD

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • współpracę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty