Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. technicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka firma ARBURG jest jednym z największych producentów wtryskarek do tworzyw sztucznych – znane na całym świecie wtryskarki ARBURG są synonimem jakości i innowacyjności.
    ARBURG Polska Sp. z o.o. działa od roku 1992 - dla wzmocnienia naszego zespołu w siedzibie firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    na region Warszawy

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie ofert na części zamienne i wyposażenie maszyn,
    • sprzedaż części i wysyłka z lokalnego magazynu,
    • wsparcie techniczne działów serwisu i sprzedaży.

    Nasze oczekiwania:

    • wyższe wykształcenie techniczne (mechanika, automatyka),
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Po gruntownym przeszkoleniu oferujemy samodzielną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

    Oferty w języku niemieckim lub angielskim, ze zdjęciem, z opisem kwalifikacji i przebiegu kariery zawodowej prosimy przesyłać pod adres: ARBURG Polska, Al. Jerozolimskie 233, 02-495 Warszawa, tel 22 255 92 00, fax 22 255 92 20, lub za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)