Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych

Zakłady Chemiczne"Złotniki" S.A.O firmie

4 6008 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac biurowych w zakresie utrzymania ruchu oraz inwestycji;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla służb utrzymania ruchu

  • Rozwiązywanie i analiza problemów technicznych;

  • Tworzenie i praca z dokumentacją techniczną;

  • Nadzór nad dokumentacją systemową w obszarze technicznym;

  • Nadzór nad pracą firm zewnętrznych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Obsługa oprogramowania CAD 2D;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych;

  • Umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość i inicjatywa;

Mile widziane

  • Wiedza oraz umiejętności praktyczne z zakresu elektryki, pneumatyki i systemów automatyki przemysłowej;

To oferujemy

  • Pełną wyzwań i rozwoju osobistego pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Pracę na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu produkcyjnego;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do żłobka i przedszkola