Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych

VEOLIA ZACHÓDO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Agregacja, analiza i weryfikacja danych technicznych dla systemów ciepłowniczych zarządzanych przez spółkę,

  • Przygotowywanie danych technicznych na potrzeby raportowania grupowego oraz raportowania zewnętrznego,

  • Przygotowanie danych na potrzeby sporządzania i aktualizacji budżetów,

  • Współpraca przy analizach, koncepcjach i obliczeniach efektywności dla projektów dekarbonizacji

  • Uczestnictwo w projektach wdrażających nowe narzędzia IT w spółce

  • Obsługa narzędzi informatycznych wykorzystywanych w grupie Veolia w zakresie przetwarzania danych technicznych (BIT, Maximo i GIS),

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne (również studenci ostatniego roku studiów)

  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office,

  • Znajomość narzędzi pakietu Google,

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej,

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy,

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych,

  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietu sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne