Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych - Wydział Utrzymania Ruchu

MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" S.A.

  • Brdowska 12, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Brdowska 12

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie spraw dotyczących inwestycji

  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych i wizjach lokalnych

  • Planowanie i organizowanie działalności konserwacyjno-remontowej maszyn i urządzeń

  • Kontrolowanie jakości wykonywanych remontów

  • Aktualizowanie niezbędnych badań oraz nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu

  • Egzekwowanie usuwania usterek w ramach udzielonych gwarancji

  • Prowadzenie rejestru wykonanych robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów UDT

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na Wydziale Utrzymania Ruchu

  • Uprawnienia UTB

  • Samodzielność i kreatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji