Oferta pracy

Specjalista ds. Techniki pomiarowej

wezi-tec Sp. z o.o.O firmie

wezi-tec Sp. z o.o.

Ul. Jaworzyńska 299 59-220 Legnica

Legnica

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołączcie do nas!

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie zdolności przyrządów pomiarowych (MSA);
  • Przeprowadzanie i nadzór nad pomiarami na stole pomiarowym;
  • Korekta i pisanie programów na optycznym systemie pomiarowym;
  • Uczestnictwo w odbiorze projektów ;
  • Udział w zew. Audycie certyfikującym oraz wew. Audytach
  • Udział w spotkaniach projektowych z kolegami z centrali.

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętność programowania PC- DMIS- warunek konieczny;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny;
  • Skończone studia techniczne- mile widziane;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania WinWerth;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • Gotowość do pracy na zmianach;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Wdrożenie do firmy oraz na stanowisko pracy;
  • Opieka medyczna po okresie próbnym;
  • Karta Multisport;
  • Karta Medicover (po okresie próbnym);
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy