Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. techniki pomiarowej - programowanie

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zbudujmy razem przyszłość.

    wezi-tec należy do Grupy Weber, wiodącego, dynamicznie rozwijającego się rodzinnego przedsiębiorstwa z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które posiada zakłady produkcyjne
    w Niemczech, Polsce
    i Chinach. Naszą firmę współtworzy na całym świecie około 1000 pracowników.

    Jako nowoczesne, zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwo w branży technologii tworzyw sztucznych, posiadamy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na wartości. Stawiamy na rozwój talentów! Pole do działań twórczych, interesujące możliwości awansu
    i partnerska atmosfera
    w pracy są dla nas oczywiste.

    Wspólnie rozwijamy produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień. Być może również
    i Wam.

    Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

    Dołączcie do nas!

    Specjalista ds. techniki pomiarowej (programowanie)
    Miejsce pracy: Legnica

    Zadania:

    • Przeprowadzanie i nadzór nad pomiarami na stole pomiarowym;
    • Korekta i pisanie programów na maszynie pomiarowej;
    • Uczestnictwo w odbiorze projektów ;
    • Udział w zew. Audycie certyfikującym oraz wew. Audytach;
    • Przeprowadzanie zdolności przyrządów pomiarowych(MSA);

    Wymagania:

    • Skończone studia techniczne;
    • Dobra znajomość rysunku technicznego;
    • Umiejętność programowania maszyn współrzędnościowych w języku PCDMIS;
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego;
    • Gotowość do pracy na zmianach;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Gotowość do pracy w nadgodzinach;
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

    Oferujemy:

    • Praca w międzynarodowym środowisku;
    • Wdrożenie do firmy oraz na stanowisko pracy;
    • Opieka medyczna po okresie próbnym;
    • Karta Multisport;
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych;
    • Szkolenia specjalistyczne;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    List motywacyjny wraz z CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
    bottom