Oferta pracy

Specjalista ds. Technologicznych – Formy Suche

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i aktualizacja Dokumentacji Technologicznych, Raportów Szarży/Serii dla produktów leczniczych z obszarów: Tabletkarni i Drażowni

  • Ustanawianie i realizacja strategii procesów technologicznych w Polfa Tarchomin S.A. poprzez tworzenie i wdrażanie procesów technologicznych dla nowych produktów oraz poprawę technologii wytwarzania produktów istniejących w ww. obszarach

  • Nadzorowanie i poprawa technologii aktualnie wytwarzanych produktów leczniczych w obszarze form suchych.

  • Organizowanie, kierowanie transferami i wdrożeniami nowych produktów z obszarów R&D do środowiska produkcyjnego oraz od kontrahentów zewnętrznych.

  • Tworzenie, aktualizacja dokumentacji transferowej, produkcyjnej i rejestracyjnej, w tym zapewnienie tłumaczeń w/w dokumentacji na język angielski.

  • Prowadzenie szkoleń i nadzór nad wdrażaniem i stosowaniem obowiązujących zasad wytwarzania produktów oraz efektywności procesów technologicznych

  • Sprawowanie nadzoru technologicznego podczas przygotowania nowych procesów jakościowych i procesów inwestycyjnych w firmie.

  • Udział w procesach kwalifikacji urządzeń i walidacji procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: farmaceutyczne, technologia spożywcza, technologia leków lub chemiczne.

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym minimum 3 lata.

  • Bardzo dobra znajomość procesu produkcyjnego form suchych wraz z wyposażeniem technicznym i budową maszyn.

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami oraz tworzenia harmonogramów projektu.

  • Znajomość standardów jakościowych dla przemysłu farmaceutycznego.

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym.

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów oraz samodzielność w działaniu.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.

  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.

  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy.

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • współpracę z doświadczonym zespołem

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 190-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Przewiń do profilu firmy

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.