Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technologicznych

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Czytaj więcej
MIEJSCE PRACY: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • optymalizacja procesów wytwarzania parenteralnych i stałych form leków
  • koordynacja działań związanych z transferem technologii w zakresie procesów wytwarzania
  • ścisła współpraca z klientem w celu ustalenia szczegółów dotyczących surowców, kwalifikacji dostawców, produkcji
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie zakupów i kwalifikacji dostawców oraz materiałów opakowaniowych, a także w zakresie zmian rejestracyjnych i optymalizacji procesów technologicznych
  • przygotowywanie zestawień danych niezbędnych do powstania receptur produkcyjnych Oracle i MES
  • wdrażanie zmian w procesach produkcyjnych
  • nadzorowanie prac związanych z przystosowaniem nowych procesów produkcyjnych do urządzeń procesowych
  • uczestniczenie w uruchomieniu produkcji nowych preparatów
  • definiowanie zadań w ramach prowadzonych projektów z zakresu technologicznego wdrożenia nowych form asortymentowych
  • uczestniczenie w procesie kwalifikacji instalacyjnej i operacyjnej oraz przy odbiorze urządzeń
  • przygotowywanie, uaktualnianie i ocenianie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
  • współpraca przy tworzeniu specyfikacji wymagań użytkownika dla urządzeń procesowych
  • nadzorowanie produkcji serii próbnych i rejestracyjnych nowych produktów
  • koordynowanie działań związanych z procesami walidacji czyszczenia
  • opiniowanie planów walidacji dla procesów wytwarzania

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne, farmaceutyczne
  • specjalistyczna wiedza z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji farmaceutycznej
  • znajomość urządzeń procesowych
  • umiejętność negocjacji
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • umiejętność kierowania projektami
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową oraz przygotowania prezentacji projektowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się