Ta oferta pracy jest nieaktualna od 452 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technologicznych

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Starogard Gdański

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • optymalizacja procesów wytwarzania parenteralnych i stałych form leków
    • koordynacja działań związanych z transferem technologii w zakresie procesów wytwarzania
    • ścisła współpraca z klientem w celu ustalenia szczegółów dotyczących surowców, kwalifikacji dostawców, produkcji
    • współpraca z innymi działami firmy w zakresie zakupów i kwalifikacji dostawców oraz materiałów opakowaniowych, a także w zakresie zmian rejestracyjnych i optymalizacji procesów technologicznych
    • przygotowywanie zestawień danych niezbędnych do powstania receptur produkcyjnych Oracle i MES
    • wdrażanie zmian w procesach produkcyjnych
    • nadzorowanie prac związanych z przystosowaniem nowych procesów produkcyjnych do urządzeń procesowych
    • uczestniczenie w uruchomieniu produkcji nowych preparatów
    • definiowanie zadań w ramach prowadzonych projektów z zakresu technologicznego wdrożenia nowych form asortymentowych
    • uczestniczenie w procesie kwalifikacji instalacyjnej i operacyjnej oraz przy odbiorze urządzeń
    • przygotowywanie, uaktualnianie i ocenianie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
    • współpraca przy tworzeniu specyfikacji wymagań użytkownika dla urządzeń procesowych
    • nadzorowanie produkcji serii próbnych i rejestracyjnych nowych produktów
    • koordynowanie działań związanych z procesami walidacji czyszczenia
    • opiniowanie planów walidacji dla procesów wytwarzania

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne, farmaceutyczne
    • specjalistyczna wiedza z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji farmaceutycznej
    • znajomość urządzeń procesowych
    • umiejętność negocjacji
    • wiedza z zakresu zarządzania projektami
    • umiejętność kierowania projektami
    • umiejętność pracy z dokumentacją projektową oraz przygotowania prezentacji projektowej
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
    • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
    • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • szeroki pakiet socjalny