Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technologii

Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.

  • Jabłoniowa 55, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jabłoniowa 55

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad prawidłowym i zgodnym z wymaganiami jakościowymi przebiegiem procesu biologicznego przetwarzania oraz udzielonymi pozwoleniami i decyzjami,

  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji, prowadzeniem wewnętrznej ewidencji i implikacja nowych rozwiązań,

  • ciągła kontrola wydajności i strat procesów technologicznych, optymalizacja procesów technologicznych wraz z doborem optymalnych rozwiązań,

  • rejestrowanie potencjalnych niezgodności i określanie działań zapobiegawczych w zakresie przestrzegania reżimu technologicznego i procesów realizacji produkcji,

  • weryfikacja poprawności działania urządzeń pomiarowych wraz z ich kalibracją,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z technologiami przetwarzania, wraz z standardami pracy i procedurami wewnętrznymi,

  • pobieranie próbek do badań,

  • współpraca z innymi działami Firmy związanymi z procesami technologicznymi i realizacją produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, biotechnologia, mikrobiologia, chemiczne lub pokrewne),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku– minimum 1 rok,

  • co najmniej roczne doświadczenie w branży gospodarowania odpadami, w tym przetwarzania odpadów biodegradowalnych,

  • znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o odpadach oraz rozporządzeń wykonawczych dotyczących m.in. instalacji MBP i składowisk odpadów,

  • praktyczna znajomość systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP,

  • zdolności analityczne - umiejętność identyfikowania i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • chęć i zaangażowanie do wykonywania powierzonych zadań.

Mile widziane

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • komunikatywność, systematyczność,

  • praktyczne umiejętności prowadzenia korespondencji,

  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy,

  • praca w systemie jedno zmianowym,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji,

  • możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych

  • pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,

  • miejsce pracy: Gdańsk,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji do dnia 28 grudnia 2021 roku za pomocą przycisku aplikowania lub pocztą: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55 lub faksem pod nr: 58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.