Oferta pracy

Specjalista ds. technologii

COLIANO firmie

  • Majkowska 32, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COLIAN

Majkowska 32

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie nowych produktów i opracowywanie ich receptur,

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,

  • Współudział w projektowaniu nowych opakowań, odpowiedzialność za logistykę produktów,

  • Opracowanie specyfikacji wyrobów, surowców i opakowań,

  • Opracowanie dokumentacji SAP oraz jakościowej (ISO, HACCP, BRC, IFS),

  • Nadzór technologiczny przy uruchomieniu i wdrożeniu nowych wyrobów,

  • Weryfikacja efektywności przy realizacji celów jakościowych i ilościowych produkcji,

  • Udział w audytach oraz współpraca w zakresie zagadnień technologiczno-jakościowych z państwowymi organami kontroli/odbiorcami produktów

  • Śledzenie przepisów legislacyjnych dot. przemysłu

  • Współpraca w zakresie wymagań technologicznych dla produktów wytwarzanych u kooperantów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o specjalności: technologia żywności

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w branży FMCG

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom A2/B1)

  • Znajomości systemów zarządzania jakością (ISO 9001 z elementami HACCP, BRC, IFS)

  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office

  • Zdolności analitycznego myślenia, inicjatywy i zaangażowania

  • Umiejętności współpracy w zespole

Mile widziane

  • uprawnienie do audytowania systemów jakościowych

  • doświadczenie w pracy w systemie SAP

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w zespole specjalistów

  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

COLIAN

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży wysokiej jakości artykułów spożywczych.

W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów. Główna siedziba spółki mieści się w Opatówku k. Kalisza. Grupa posiada zakłady w Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Opatówku, Kaliszu i Wykrotach. Jej wyroby trafiają na rynek polski oraz do ponad 60 państw na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 2 000 osób.

Przewiń do profilu firmy