Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. technologii

Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.

Modelarska 12

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości technicznych wykonania konstrukcji
  • Opracowywanie (instrukcji, wizualizacji, przewodników, opisów procesów) i nadzorowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych w firmie
  • Wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • Ustalanie czasów technologicznych / kalkulowanie kosztów wyrobów
  • Nadzór i kontrola realizowanych prac w zakresie nadzoru technologicznego – wsparcie działów jakości, zakupów, planowania produkcji oraz global production engineering
  • Analiza defektów w wyprodukowanych wyrobach oraz wskazywanie przyczyn ich powstawania
  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych i systemów kontrolnych z liderami oraz działem continuous improvement (LEAN, KAIZEN)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość metod i technik produkcji montażu urządzeń elektronicznych oraz standardów z tym związanych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS Office,
  • Umiejętność myślenia analitycznego, identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania.
  • Znajomość programu: Altium Designer
  • Znajomość systemów CAD (AutoCAD, Solid Edge)

Mile widziane

  • Znajomość systemów klasy ERP oraz ASP
  • Znajomość systemu RapidAuthor lub pokrewnego
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Obsługa linii montażowej SMT oraz urządzeń do inspekcji AOI
  • Certyfikaty: IPC 610
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Elastyczny początek dnia
  • Umowa o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich
  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy z przyjazną atmosferą
  • Platforma szkoleniowa z dostępem do platformy e-learningowej
  • Wysoka etyka korporacyjna i standardy BHP
  • Zorientowanie na stabilność i długoterminowe relacje z pracownikami
  • Imprezy rodzinne
  • Dofinansowanie dla żłobków i przedszkoli
  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia kulturalno-oświatowe na wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • premia roczna

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową

w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się

w pobliży Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

We create smart innovations to meet the mobility challenges of today and tomorrow. We design and manufacture a complete range of transportation systems, from high-speed trains to electric buses and driverless trains, as well as infrastructure, signalling and digital mobility solutions. Joining us means joining a truly global community of more than 38 900 people dedicated to solving real-world mobility challenges and achieving international projects with sustainable local impact.

An agile, inclusive and responsible culture is the foundation of our company where diverse people are offered excellent opportunities to grow, learn and advance in their careers. We are committed to encouraging our employees to reach their full potential, while valuing and respecting them as individuals.

Alstom is committed to creating a diverse environment and is proud to be an equal opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, age, disability status, veteran status, or any other characteristic protected by Federal, National, or Local Laws.

Effective 29 January 2021, Alstom completed the acquisition of Bombardier Transportation. This is a Bombardier Transportation legal entity job.

Specjalista ds. technologii, Modelarska 12, Katowice