Specjalista ds. technologii obróbki chemicznej i ochrony środowiska

"INOFAMA" S.A.O firmie

  • Metalowców 7
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"INOFAMA" S.A.

Metalowców 7

Inowrocław

Jedna z większych firm w regionie, liczący się polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesami obróbki chemicznej stali,
  • opracowanie wewnętrznych norm, procedur oraz instrukcji mających zoptymalizować efektywność procesów technologicznych obróbki stali,
  • koordynowanie działań Spółki w zakresie przestrzegania przepisów ochrony środowiska w firmie,
  • monitorowanie zmian w prawie (także w dyrektywach unijnych),
  • sporządzanie raportów dotyczących emisji zanieczyszczeń, w tym BDO, karty przekazania odpadów,
  • pozyskiwanie oraz przedłużanie ważności pozwoleń oraz niezbędnych decyzji środowiskowych,
  • koordynowanie działań w zakresie utylizacji i magazynowaniu odpadów,
  • współpraca z kierownictwem w zakresie wypełniania i przestrzegania przepisów środowiskowych,
  • współpracę z zewnętrznymi organami kontroli oraz nadzoru środowiskowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu chemii, ochrony środowiska lub inżynierii środowiskowej,
  • minimum 3-lata doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną środowiska w przedsiębiorstwie,
  • doświadczenie w branży metalowej,
  • dobra znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, Excel,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania.

Oferta:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym, dynamicznym zespole, na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, pakietem świadczeń socjalnych oraz z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy