Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technologii Oczyszczania Ścieków

  • śląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIKO-TECH Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku ochrony środowiska, o ugruntowanej pozycji kontynuująca tradycje Hydrobudowy Śląsk.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisku:
    Miejsce pracy: województwo śląskie

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie wycen branży technologicznej do ofert na budowę i modernizację oczyszczalni ścieków,
    • dobór urządzeń technologicznych,
    • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
    • nadzór nad montażem urządzeń technologicznych na realizowanych budowach,
    • udział w rozruchach technologicznych oczyszczalni ścieków.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne - inżynieria środowiska, biotechnologia
    • doświadczenie zawodowe adekwatne do oferowanego stanowiska,
    • znajomość technologii oczyszczania ścieków,
    • znajomość rynku dostawców,
    • umiejętność wyceny i sporządzania kosztorysów instalacji technologicznych.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
    • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"