Oferta pracy

Specjalista ds. Technologii Postaci Leku w Pionie Rozwoju

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w realizacji projektów nowych produktów leczniczych,

  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie składu i technologii wytwarzania,

  • planowanie i realizacja prób laboratoryjnych i produkcyjnych,

  • opracowywanie technologii form leków,

  • opracowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,

  • prowadzenie transferów technologii i uczestnictwo we wdrażaniu produktów na skalę produkcyjną,

  • udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuw obszarze R&D w przemyśle farmaceutycznych,

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii produktów leczniczych,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • zaangażowanie w realizację celów, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę – to u nas standard,

  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK system oraz sekcje sportowe,

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • zadbamy o Twój odpoczynek – zrefundujemy część kosztów za wakacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego