Oferta pracy

Specjalista ds. Technologii PV

ENERGA - OBRÓT S.A.

Aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów technicznych na styku z hurtownią, firmami instalatorskimi, przygotowywanie i weryfikacja projektów w PV SOL oraz wizualizacji,

  • Prezentacja rozwiązań technicznych dla realizowanych projektów,

  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym - konsultacje rozwiązań technicznych,

  • Wykonywanie audytów powykonawczych instalacji u Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne,

  • Min 2 letnie doświadczenie w branży projektowej OZE, fotowoltaiki prosumenckiej,

  • Bardzo dobra znajomość rynku PV i stosowanych technologii,

  • Zadaniowe podejście do wykonywanych obowiązków,

  • Sumienność i kompetencje analityczne,

  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy,

  • Umiejętność rozwiązywania niestandardowych problemów.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o otwartej i przyjaznej kulturze

  • Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych działań

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą i otwartej informacji zwrotnej

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Kierownik Produktu

Przewiń do profilu firmy