Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds technologii

KS Konstrukcje Stalowe sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Opole, Kolejowa 1, 46-040 Ozimek, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KS Konstrukcje Stalowe sp. z o. o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejsce wspierające Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w produkcji konstrukcji stalowych? Szukamy właśnie Ciebie!

ZADANIA:

  • Opracowywanie technologii ( emisja przewodników materiałowo-technologicznych, kart magazynowych, rysunkowej dokumentacji szczegółowej dla potrzeb warsztatowych)
  • Przygotowywanie dokumentacji elektronicznej przewodników technologicznych dla poszczególnych odcinków produkcyjnych
  • Prowadzenie bieżącej i retrospektywnej weryfikacji dokumentacji technologicznej
  • Przygotowywanie programów sterujących pracą maszyn sterowanych numerycznie CNC
  • Dokonywanie wyjaśnień na poziomie techniczno-technologicznym z klientami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość technik komputerowego wspomagania projektowania
  • Dobre opanowanie oprogramowania systemowego Windows
    oraz biurowego
  • Podstawowa znajomość technik obróbki metalu oraz spawalnictwa
  • Dobra orientacja w zakresie ogólnej szerokiej wiedzy technicznej
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna i zdolność do rozwiązywania nowych
    problemów technicznych

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w ugruntowanej na rynku firmie z udziałem kapitału zagranicznego
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać,
za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KS Konstrukcje Stalowe sp. z o. o. z siedzibą w Ozimku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KS Konstrukcje Stalowe sp. z o. o. z siedzibą w Ozimku przy ul. Kolejowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne