Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technologii Światłowodowej

SHM System Sp. z o. o. Sp. komandytowa

Władysława Taklińskiego 19

Swoszowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych technologii pomiarowych opartych o czujniki światłowodowe;

  • Realizacja badań i projektów w ramach działu B+R;

  • Opracowywanie danych pomiarowych oraz pisanie sprawozdań z pomiarów;

  • Udział w opracowaniu, wykonaniu i utrzymaniu części informatycznej układów kontrolno-pomiarowych przeznaczonych do prowadzenia badań doświadczalnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie: Optoelektronika, Fizyka, Telekomunikacja Światłowodowa, Technologia Światłowodowa lub pokrewne;

  • Doktorat w dowolnej z powyższych dziedzin będzie dodatkowym atutem;

  • Wiedza z zakresu fizyki światłowodów;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska CAD;

  • Zdolność pisania tekstów technicznych;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość);

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność i odpowiedzialność;

  • Odpowiedzialność za powierzone prace.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • pakiet medyczny;

  • szkolenia z zakresu powierzanych obowiązków;

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy;

  • świetną atmosferę w młodym Zespole;

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów inżynierskich;

  • elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

SHM System zapewnienia pełne merytoryczne i techniczne wsparcie prac budowlanych w zakresie pomiarów i monitoringu konstrukcji. Jesteśmy ekspertami w pomiarach dla geotechniki i budownictwa. Firma dostarcza innowacyjnych rozwiązań pomiarowych w dowolnej skali – od jednorazowych pomiarów inklinometrycznych, po rozproszone systemy długoterminowego monitorowania konstrukcji obiektów inżynierskich.

SHM System poszukuje pracowników z otwartym umysłem, potrafiących skutecznie zarządzać swoim czasem oraz zakresem obowiązków. Potrafiących samodzielnie i zespołowo poszukiwać kreatywnych odpowiedzi na często nietypowe pytania.