Oferta pracy

Specjalista ds. Technologii Zakładu Sieci Cieplnej

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

Jadzi Andrzejewskiej 5

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w zespole w zakresie wykonywania obliczeń i analiz hydraulicznych w ramach procesów inwestycyjnych przyłączania nowych odbiorców, zmiany obszarów zasilania i przebudów sieci ciepłowniczych,

  • Opracowywanie koncepcji rozwojowych sieci ciepłowniczych w oparciu o wykonywane analizy hydrauliczne sieci ciepłowniczej, określanie możliwości zmiany obszarów zasilania pomiędzy poszczególnymi źródłami ciepła,

  • Udział w przygotowaniu regulacji i programu pracy sieci ciepłowniczej,

  • Przygotowanie technicznych danych wejściowych i udział w pracy zespołu przy przygotowywaniu warunków przyłączenia, przebudowy sieci ciepłowniczych i modernizacji węzłów cieplnych,

  • Udział w pracach zespołu w ramach uzgadniania dokumentacji technicznych sieci i węzłów cieplnych oraz opiniowania nowych rozwiązań projektowych możliwych do stosowania w łódzkim systemie ciepłowniczym,

  • Prowadzenie ewidencji działu w zakresie prac remontowo-modernizacyjnych oraz związanych z podłączaniem nowych Odbiorców do systemu ciepłowniczego,

  • Przygotowanie powiadomień dla Odbiorców ciepła o planowanych i pozaplanowych wyłączeniach dostaw ciepła,

  • Przygotowywanie opinii technicznych w zakresie lokalizacji istniejących sieci ciepłowniczych w aspekcie kolizji z innymi branżami, planowaną sprzedażą lub zabudową działek oraz reklamacjami technicznymi,

  • Prowadzenie aktualizacji bazy danych GIS w zakresie zadań wydziału wynikających z planowanych prac modernizacyjnych węzłów i przyłączaniu nowych odbiorców,

  • Udział we wdrożeniu w dziale nowych aplikacji informatycznych w ramach projektów grupowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne w specjalności ciepłownictwo/ogrzewnictwo),

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w energetyce,

  • Znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office i AutoCad,

  • Mile widziana znajomość programu Termis oraz systemu GIS,

  • Znajomość aspektów technicznych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych w szczególności w dziedzinie ogrzewnictwa i ciepłownictwa,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych,

  • Znajomość Prawa Energetycznego i Prawa Budowlanego,

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność, chęć podejmowania nowych wyzwań,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych,

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów między innymi: ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, dofinansowania do karty Multisport. Mamy też liczne sekcje sportowe :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop