Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. teledetekcji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA - światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

    W związku z szybkim rozwojem rynku usług GIS oraz powstawaniem nowych wyzwań, nasza firma poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa

    Obowiązki:

    • przygotowywanie planów sprzedaży i marketingowych dla oprogramowania ENVI/SARscape;
    • sprzedaż oprogramowania ENVI/SARscape;
    • merytoryczne wsparcie działu sprzedaży i marketingu;
    • tworzenie prezentacji/aplikacji demonstrujących funkcjonalność/narzędzia oprogramowania ENVI/SARscape;
    • prezentowanie funkcjonalności/narzędzi oprogramowania ENVI/SARscape podczas spotkań z klientami/klientom, w tym również wystąpienia konferencyjne;
    • przetwarzanie i analiza danych teledetekcyjnych (zdjęcia multispektralne, hiperspektralne, radarowe i LiDAR);
    • przygotowanie i prowadzenie szkoleń oraz warsztatów;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek/specjalizacja: geografia, geodezja, kartografia, GIS, teledetekcja, fotogrametria;
    • bardzo dobra znajomość zagadnień z teledetekcji oraz GIS – w teorii i praktyce (przetwarzanie i analiza danych teledetekcyjnych);
    • bardzo dobra znajomość oprogramowania teledetekcyjnego – ENVI/ERDAS;
    • dobra znajomość oprogramowania GIS - ArcGIS;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i w piśmie);
    • samodzielność i kreatywność;
    • energia, inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
    • umiejętności prezentacji;
    • elastyczność czasowa – liczne delegacje krajowe;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Mile widziane:

    • znajomość oprogramowania GIS/teledetekcyjnego, innego niż wymienione powyżej;
    • znajomość języka IDL i/lub Python;

    Oferujemy:

    • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczeń zawodowych w zespole działającym według wysokich standardów
    • wiele ciekawych zadań i wyzwań
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

    Jeśli Cię zainteresowaliśmy „APLIKUJ TERAZ”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy, dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz podanych w trakcie rekrutacji w celach niezbędnych do przeprowadzenia realizacji rekrutacji prowadzonej przez Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17

    bottom