Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Telefonicznego Wsparcia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Main Partners Sp. z o.o.

    Masz za sobą doświadczenie w telefonicznej sprzedaży? Jesteś osobą energiczną, chętną do pracy i otwartą na nowe wyzwania?
    Oferujemy pracę w dziale sprzedaży telefonicznej – połączenia wychodzące, wiadomości email, chat, media społecznościowe.
    Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, miłą atmosferę jak i ciągły rozwój.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna telefoniczna sprzedaż do klienta biznesowego
    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
    • koordynowanie baz Klientów
    • współpraca z działem sprzedaży firmy

    Oczekiwania:

    • min. 6-miesięczne doświadczenie w prowadzeniu telefonicznych rozmów handlowych
    • komunikatywność i wysoka orientacja na Klienta
    • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela
    • wysokie zaangażowanie i sumienność

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie 3000 zł brutto podstawy + 1000-4000 zł premii
    • udział w ambitnych, ciekawych zadaniach
    • pracę w młodym zespole
    • niezbędne narzędzia pracy biurowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Main Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Main Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Miła 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.