Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta - Administracja

  • Bielawa, Brzeg Dolny, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oława, Polkowice, Strzegom, Środa Śląska, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    24 emisje sp. z o.o.

    Wydawnictwo 24 emisje Sp. z o.o.  skupia specjalistów z wielu branż, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. Nasz sukces jest sukcesem wszystkich tu zatrudnionych.

    W związku z rozwojem Działu Handlowego oraz nowymi tytułami prasowymi
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

    Miejsce pracy: Bielawa, Brzeg Dolny, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oława, Polkowice, Strzegom, Środa Śląska, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica
    Numer referencyjny: PH 12/2013
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Praca polega na stacjonarnej sprzedaży powierzchni reklamowej w czasopiśmie z ugruntowaną pozycją rynkową.

    Jeśli interesy z Tobą to przyjemność, a inni mówią o Tobie "pogodny, komunikatywny, zaradny, zorganizowany", to zapewne moja propozycja Cię zainteresuje.

    Jeśli:

    • nie boisz się kontaktu z klientem
    • jesteś pozytywnie nastawiony
    • uwielbiasz rozmawiać z ludźmi i dogadujesz się niemal z każdym
    • Twoim atutem jest wytrwałość
    • można na Ciebie liczyć, jesteś uczciwy

    to prawdopodobnie jesteś Kandydatem, którego chcemy mieć w swoim zespole!

    Wymagania:

    • entuzjazm
    • pozytywne nastawienie do życia
    • duża łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów handlowych
    • wytrwałość i niezniechęcanie się
    • nakierunkowanie na cele
    • uczciwość i rzetelność
    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • chęć stałej, długiej współpracy

    U nas możesz oczekiwać:

    • stabilnej pracy w interesującej branży
    • umowy o pracę (po okresie próbnym)
    • stałych godzin pracy 8:30-16:30, poniedziałek - piątek
    • przejrzystych zasad współpracy (podstawa + prowizja)
    • premii i dodatków

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.