Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta (bez sprzedaży)

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych
  • Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Niekaralność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta (bez sprzedaży), Poznań