Oferta pracy

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

PHU Bursiak sp. z o.o.O firmie

PHU Bursiak sp. z o.o.

Pabianicka 119/131

Łódź

Autoryzowany Dealer marek Volkswagen Samochody Osobowe i Volkswagen Samochody Dostawcze
poszukuje kandydatki/kandydata do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • obsługa centrali telefonicznej – połączenia przychodzące i wychodzące,
  • przydzielanie leadów i zapytań handlowcom,
  • praca w systemie CRM,
  • raportowanie działań,
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
  • praca na bazach danych.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy głosem,
  • umiejętność zbierania i uwzględniania danych z różnych źródeł,
  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • komunikatywność, odpowiedzialność,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • dofinansowanie do karty MultiSport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy