Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Toyota / Lexus Dobrygowski

  • Modlnica (pow. krakowski)

    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z telefoniczną i mailową obsługą klientów (prowadzenie rozmów przychodzących i wychodzących, umawianie spotkań, wykonywanie badań satysfakcji)

  • Informowanie klientów o aktualnej ofercie produktów i usług

  • Udział w realizacji kampanii sprzedażowych

  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta;

  • Umiejętności sprzedażowe;

  • Podstawowa wiedza motoryzacyjna;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów;

  • Dobra obsługa komputera, w tym programu Excel;

  • Komunikatywność, poprawna dykcja i miły głos;

  • Silna motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie;

  • Chęć rozwoju i ciągłego poszerzania kwalifikacji.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

TOYOTA Dobrygowski autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA i LEXUS.

W związku z rozwojem firmy i budową nowego salonu w Rybniku, poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy