Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Biuro Doradcze

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Firma handlowo-usługowa (jeden z wiodących dealerów samochodów osobowych i dostawczych na rynku wielkopolskim), poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Telefonicznej obsługi klienta

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie rozmów telefonicznych i prowadzenie obsługi klienta, zgodnie z przyjętymi standardami

  • profesjonalna obsługa klienta „przez telefon” (w zakresie usług dla motoryzacji)

  • dokumentowanie rozmów i zapotrzebowania ze strony klientów

  • raportowanie

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość zagadnień związanych z telefoniczną obsługą klienta

  • doskonała komunikatywność

  • nienaganna kultura osobista i otwartość w werbalnych kontaktach interpersonalnych

  • bardzo dobra obsługa komputera

  • nastawienie na stały rozwój i samodoskonalenie

Mile widziane

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

Pracodawca oferuje

  • pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie

  • pewne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • udział w programie szkoleniowym, w tym związanym z profesjonalną obsługą klienta i obsługą dedykowanych systemów informatycznych

  • możliwość kontynuacji indywidualnego rozwoju zawodowego i szansę zaspokojenia ambicji zawodowych

  • wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów i osiąganych wyników

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy