Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów
    • Udzielanie informacji na temat dostępności produktów oraz usług
    • Przestrzeganie wyznaczonych standardów prowadzonych rozmów oraz korespondencji mailowej
    • Pomoc w realizacji zadań zlecanych przez inne działy

    WYMAGANIA:

    • Umiejętność biegłej obsługi komputera
    • Znajomość środowiska pracy MS Office, Windows
    • Komunikatywność i otwartość
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista

    DODATKOWE ATUTY:

    • Zainteresowania związane z szeroko pojętą motoryzacją
    • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

    OFERUJEMY:

    • Miejsce pracy - Tarnowo Podgórne
    • Niezbędne narzędzia
    • Szkolenie wdrażające do pracy
    • Jasne warunki zatrudnienia
    • Pracę przy nowym, rozwojowym projekcie
    • Ścieżka kariery
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.