Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w Dziale Handlowym

Positiv S.C.O firmie

  • ul. Ziemowita 51
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Positiv S.C.

ul. Ziemowita 51

Poznań

Jesteśmy firmą konsultingowo - wdrożeniową, koncentrującą swoją działalność na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań IT. Od 15 lat ściśle współpracujemy z dostawcą Systemu ERP, firmą SAGE, nieprzerwanie posiadając status Złotego Partnera.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata i chętnie podejmujesz wyzwania, to jesteś idealną osobą na to stanowisko!

Twoje zadania

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż oferowanych przez firmę produktów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oczekujemy

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Znajomości technik sprzedaży
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania i motywacji w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Wysoką prowizję ze sprzedaży po okresie próbnym
  • Możliwość dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Fajną atmosferę w pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Kartę Multisport
  • Służbowy laptop i telefon

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy