Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Easy Payment Services

Żurawia 22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie profesjonalnych i dobrych kontaktów z klientami

  • Efektywne rozwiązywanie zapytań od klientów

  • Obsługa różnorodnych kanałów komunikacji (telefon, mail, czat)

  • Dbanie o wizerunek firmy w oczach klientów

  • Sprawna i konstruktywna współpraca w zespole

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej roczne doświadczenie w telefonicznej pracy z klientami (warunek konieczny)

  • Sprawnie posługujesz się komputerem,

  • Lubisz kontakty z klientami i rozmowy przez telefon,

  • Potrafisz obsługiwać klientów poprzez różne kanały komunikacji (chat, mail, komunikatory mediów społecznościowych)

  • Wyznaczone cele mobilizują Cię do działania

  • Jesteś otwarty na otoczenie i masz łatwość komunikowania się

  • Dobrze współpracujesz w zespole i zależy Ci na koleżeńskiej atmosferze w miejscu pracy

  • Mile widziane: doświadczenie w branży finansowej

  • Realna chęć do podjęcia pracy praktycznie „od zaraz”

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Etat w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz comiesięczny system premiowy

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Program szkoleń wstępnych oraz wsparcie w okresie adaptacji

  • Świetną lokalizację biura - w samym centrum Warszawy

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • pizza day

Easy Payment Services Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej, która dostarcza karty kredytowe na szeroką skalę. Naszą misją jest zapewnienie każdemu, niezależnie od jego statusu życiowego szansy na szybki dostęp do narzędzi finansowych, produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy