Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klientów biznesowych

Intrum Inkaso Sp. z o.o.

  • Kilińskiego 9A, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Kilińskiego 9A

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne pozyskiwanie od klientów biznesowych zleceń na windykację wierzytelności gospodarczych (telefonicznie, mailem, poprzez Teams).

  • Doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem.

  • Promowanie usług oparte na podstawie wysokich standardów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Jeżeli…

  • masz doświadczenie w sprzedaży lub kontaktach z klientami

  • łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i lubisz z nimi rozmawiać

  • potrafisz samodzielnie organizować swój czas

  • jesteś przedsiębiorczy/a, zdecydowany/a i ambitny/a

  • cechuje Cię duża motywacja do pracy - łatwo się uczysz - lubisz pracować z ludźmi,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym.

  • Wysokie wynagrodzenie zależne ściśle od wyników sprzedaży.

  • Duży zakres samodzielności z możliwością awansu na funkcje kierownicze.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Zadaniowy system pracy w oparciu o wyznaczone cele sprzedażowe.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Możliwa praca zdalna lub stacjonarna w Świebodzinie - zależnie od preferencji pracownika.

  • Możliwy pełny etat lub część etatu lub praca dodatkowa.

  • Mile widziane osoby z niepełnosprawnościami

Zapewnimy Ci wiele korzyści: - długoterminową ścieżkę rozwoju - aktywne wsparcie specjalistów produktowych, - dobrą atmosferę w pracy.

Wyślij nam swoje CV wraz ze zdjęciem.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Intrum Inkaso Sp. z o.o. to grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki od wielu lat specjalizujące się w windykacji B2B oraz zarządzaniu wierzytelnościami w obrocie gospodarczym, doceniane na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie https://intruminkaso.pl

Poszukujemy w trybie ciągłym i na terenie całej Polski

SPECJALISTY DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Dołącz do najlepszych! Jeżeli cenisz sobie niezależność i poszukujesz satysfakcjonujących możliwości finansowych, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Zostając naszym specjalistą: - sam decydujesz o swoim czasie pracy - nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z klientem - analizujesz sytuację klienta, aby zidentyfikować jego potrzeby i zaproponować rozwiązanie problemów ze ściągnięciem należności od współpracujących z nim kontrahentów- na bieżąco pogłębiasz wiedzę o produktach i sytuacji prawnej i ekonomicznej.

Przewiń do profilu firmy