Oferta pracy

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Należności

Obligo Expert S.A.O firmie

Obligo Expert S.A.

Targowa 35

Łódź

Grupa OBLIGO powstała w 2000 r., by w skuteczny sposób rozwiązywać problemy firm z zarzadzaniem wierzytelnościami i płynnością finansową. W skład grupy kapitałowej wchodzi profesjonalne biuro zarzadzania należnościami - Obligo S.A., firma zarządzająca wierzytelnościami sekurytyzacyjnymi - Obligo Expert S.A. oraz Obligo & Krauss Kancelaria Prawna sp.k.
Reprezentując naszych Klientów na terenie całej Polski, dbamy o ich interesy na każdym etapie procesu. Doradzamy w zabezpieczaniu transakcji, monitorujemy przyszłe płatności, świadczymy usługi windykacji polubownej, reprezentujemy sprawy naszych Klientów na etapie sądowym, wspieramy egzekucję oraz rozwiązujemy problemy prawne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki/kandydata do spółki
Obligo Expert S.A. na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna komunikacja z Klientami
  • Negocjowanie warunków spłaty z Klientami
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • Obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi procedurami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, telemarketingu, windykacji telefonicznej,
  • Nastawienia na realizację celów, konsekwencji w działaniu,
  • Wykształcenia min. średnie,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych,
  • Kreatywności, innowacyjności,
  • Dyspozycyjności.

W zamian Grupa Obligo zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny, miesięczny system premiowy,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w ramach nowej, szybko rozwijającej się spółki,
  • Miłą i partnerską atmosferę pracy wśród młodego i przyjaznego zespołu,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń z zakresu prawnego i technik negocjacyjnych,
  • Pracę w centrum Łodzi w nowoczesnym biurowcu.
Zgoda

ž       Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Obligo Expert S.A. w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
ž       Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Obligo Expert S.A. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
ž       Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Obligo S.A. oraz Obligo&Przywóski Kancelaria Prawna sp.k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Wyrażając tę zgodę akceptujesz możliwość wykorzystania dotyczących Ciebie dane w celach związanych z prowadzeniem działań rekrutacyjnych przez podmioty Obligo S.A. oraz Obligo&Przywóski Kancelaria Prawna sp.k.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy