Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych specjalistycznych ośrodków medycznych. Działamy od ponad 16 lat zgodnie z najwyższymi standardami jakości, mając na względzie przede wszystkim dobro Pacjenta. Potwierdzają to posiadane Certyfikaty Zarządzania Jakością: ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001 oraz Certyfikat Akredytacyjny Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia,
a w szczególności satysfakcja naszych Pacjentów.
Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie
poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI PACJENTA

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Nr ref: TeObPa/2017/09

Opis stanowiska:

  • telefoniczna informacja dotycząca zakresu świadczonych badań oraz zabiegów okulistycznych w placówkach Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie
  • telefoniczna rejestracja pacjentów z wykorzystaniem specjalnego programu komputerowego

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze telefonicznej klientów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego /wymagana na stanowisku pracy/
  • dobra znajomości obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • punktualność
  • dyspozycyjność związana z pracą zmianową
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, życzliwość
  • dobra dykcja i miły głos

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat)
  • pracę w systemie zmianowym
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego POP/1709
prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Podleśna 61, Regon 016209390, NIP 118-14-95-039.
Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.