Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
    to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych specjalistycznych ośrodków medycznych. Działamy od ponad 16 lat zgodnie z najwyższymi standardami jakości, mając na względzie przede wszystkim dobro Pacjenta. Potwierdzają to posiadane Certyfikaty Zarządzania Jakością: ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001 oraz Certyfikat Akredytacyjny Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia,
    a w szczególności satysfakcja naszych Pacjentów.
    Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie
    poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI PACJENTA

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Nr ref: TeObPa/2017/09

    Opis stanowiska:

    • telefoniczna informacja dotycząca zakresu świadczonych badań oraz zabiegów okulistycznych w placówkach Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie
    • telefoniczna rejestracja pacjentów z wykorzystaniem specjalnego programu komputerowego

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze telefonicznej klientów
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego /wymagana na stanowisku pracy/
    • dobra znajomości obsługi komputera
    • dobra organizacja pracy
    • punktualność
    • dyspozycyjność związana z pracą zmianową
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność, życzliwość
    • dobra dykcja i miły głos

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat)
    • pracę w systemie zmianowym
    • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego POP/1709
    prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Podleśna 61, Regon 016209390, NIP 118-14-95-039.
    Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.
    Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.