Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Telefonicznej Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B

ADAMANTIUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta B2B (w tym telefoniczna i mailowa)

  • Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie profesjonalnych produktów fryzjerskich

  • Kompleksowa obsługa zamówień oraz obsługa posprzedażowa

  • Prowadzenie i dbałość o dokumentację elektroniczną, raportowanie

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów firmy

Nasze wymagania

  • Lubisz kontakt z ludźmi i rozmowy przez telefon?

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży i obsłudze klienta?

  • Uwielbiasz mieć wszystko poukładane i dopięte na ostatni guzik?

  • Jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną i pełną pasji?

  • Wyróżniają Ciebie pozytywne nastawienie i proaktywność?

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze i sprzedaży telefonicznej

  • Znajomość i zainteresowanie branżą kosmetyczną

To oferujemy

  • Szkolenia z zakresu produktu, technik sprzedaży i obsługi klienta

  • Dostęp do profesjonalnych produktów i usług fryzjerskich

  • Praca zdalna

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowa B2B lub zlecenie (student)