Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Telekomunikacji

PGE Systemy S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie wskazanymi systemami telekomunikacyjnymi lub modułami systemów w ramach przekazanych kompetencji (np. centrala TDM, VoIP, biling)
  • Monitorowanie trendów rynkowych udział w konferencjach branżowych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Proponowanie i przygotowanie zmian w istniejących instrukcjach dotyczących usług klienckich
  • Przygotowywanie specyfikacji wymagań na sprzęt i funkcjonalności na potrzeby usług telekomunikacyjnej (VoIP, centrale cyfrowe, CC)
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i oszacowania kosztów dla postępowań zakupowych w obszarze powierzonych systemów telekomunikacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów RFI, RFP, OPZ i prowadzenie postępowań zakupowych
  • Rozliczanie usług telekomunikacyjnych w ramach powierzonego obszaru odpowiedzialności
  • Opracowywanie i modyfikacje wewnętrznych narzędzi i dokumentów związanych z usługami telekomunikacyjnymi świadczonymi przez PGE Systemy S.A.
  • Przygotowanie instrukcji i wytycznych obsługi zleceń w Service Desk
  • Przygotowanie dokumentacji wewnętrznych w zakresie utrzymywanych usług telekomunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowana: telekomunikacja)
  • Co najmniej 10 letnie doświadczenie w planowaniu lub wdrażaniu rozwiązań sprzętowych i usługowych w obszarze usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych
  • Doświadczenie w branży telco (preferowane w obszarze usług technologii VoIP)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji
  • Umiejętności pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości programów Power Point i Excel
  • Prawo jazdy kat. „B”

Mile widziane

  • Szkolenia specjalistyczne z zakresu usług telefonii VoIP

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE. Spółka aktualnie realizuje kilka dużych projektów rozwojowych, w tym budowę sieci łączności LTE450, i kilkaset innych inicjatyw. Obsługujemy około dwadzieścia tysięcy komputerów i ponad pół tysiąca maszyn wirtualnych.

PGE Systemy, podobnie jak każdą firmę, tworzą ludzie. To największy i najważniejszy kapitał.

PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Aktualne oferty pracodawcy
GKPGE/SYS/04/2023

Specjalista ds. Telekomunikacji, Szczecin