Oferta pracy

Specjalista ds. Telekomunikacji

NetiaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemem telekomunikacyjnym Avaya PBX;

  • tworzenie i modyfikacja konfiguracji aplikacji Avaya PDS, CTI, IVR, CMS, POM;

  • tworzenie dokumentacji i raportów z systemów telekomunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe na kierunku Informatyka/ Telekomunikacja lub pokrewnym;

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie utrzymania systemów Avaya PBX i aplikacji wspomagających pracę contact center;

  • umiejętność zarządzania infrastrukturą Avaya PABX, PDS, CTI, IVR, CMS;

  • znajomość systemów teleinformatycznych oraz doświadczenie w ich konfiguracji oraz utrzymaniu.

  • Szczególnie docenimy:

  • znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows Serwer;

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny UNIX;

  • umiejętność pracy zespołowej i samodzielnego rozwiazywania problemów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę;

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących);

  • możliwość udziału w ciekawych projektach.