Oferta pracy

Specjalista ds. Telekomunikacji

Scanmed S.A.

Stefana Okrzei 1A

Praga-Północ

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami dostawców usług telekomunikacyjnych i administratorskich, rozliczanie umów

  • zarządzanie systemem MDM

  • administrowanie urządzeniami sieciowymi i telekomunikacyjnymi

  • nadzór nad integracją systemu Contact/Call Center z otoczeniem

  • uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych na zakup systemów i rozwiązań IT

  • zbieranie i definiowanie wymagań dotyczących rozwoju w obszarze usług IT

  • tworzenie i utrzymywanie aktualnej dokumentacji (w tym procedur)

  • działanie jako II linia wsparcia użytkowników

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość technologii Windows Server, Linux i zagadnień sieciowych LAN/WAN

  • praktyczna znajomość konfiguracji i zarządzania usługami w sieci LAN/WAN (DHCP, DNS, LDAP, SMTP, SNMP, NTP itd.)

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z telefonią komórkową, stacjonarną, SIP, VOIP

  • swobodne poruszanie się w terminologii Contact/Call Center

  • znajomość zasad i technologii integracji systemów IT

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • umiejętność samodzielnego myślenia i szukania optymalnych rozwiązań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie nagrodzonej tytułem "Solidny Pracodawca 2021"

  • atmosferę pracy opartą na kooperacji i pozytywnych relacjach międzyludzkich

  • prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

  • karta Multisport

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy