Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Telemarketingu i Wsparcia Sprzedaży

Meble.pl S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • codzienna obsługa zamówień internetowych oraz telefonicznych

  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami - generowanie leadów

  • raportowanie czasu pracy oraz wyników rozmów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • dbałość o wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z klientami

Nasze wymagania

  • umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych, dobra dykcja, pro klienckie nastawienie, wysoka kultura osobista, empatia

  • determinacja i nastawienie na realizację określonych wspólnie celów

  • umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji z klientem

  • znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (call center)

  • odpowiedzialność i umiejętność zorganizowania własnej pracy

Mile widziane

  • znajomość tematyki meblowej i wyposażenia wnętrz

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (popularne portale, sklepy internetowe, serwisy tematyczne)

  • znajomość technik sprzedaży

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającym się serwisie, będącym liderem w swojej kategorii

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie w codziennym wykonywaniu swoich obowiązków

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia uzależniona od wyników),

  • rabat na zakupy pracownicze

  • ubezpieczenie na życie

to lider sprzedaży mebli przez Internet oraz producent mebli w unikalnej technologii na skalę światową.

Przewiń do profilu firmy

Lubisz rozmawiać? Nie obawiasz się kontaktu z drugim człowiekiem? Łatwo nawiązujesz i inicjujesz rozmowy?

Posiadasz dystans, który pozwala Ci na swobodną komunikację z klientem? Mówią o Tobie, że ciężko Cię "przegadać"?

Witaj w klubie! Takich osób szukamy do naszego Dream Team’u!

Dla nas najważniejsze jest abyś chciał pracować z ludźmi (telefoniczna sprzedaż na ciepłych leadach czyli mówiąc prościej - nie dzwonisz - TO KLIENCI DZWONIĄ DO CIEBIE!)