Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Telemarketingu i Wsparcia Sprzedaży

Trodat Polska

Marywilska 22

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • podtrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi klientami;

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych przez kontakt telefoniczny;

  • aktualizacja i rozbudowa bazy danych klientów;

  • wsparcie administracyjne i telemarketingowe kampanii marketingowych;

  • aktywna współpraca z zespołem Sprzedaży i Marketingu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w telemarketingu lub telesprzedaży;

  • postawa ukierunkowana na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój;

  • podstawowe doświadczenie w obsłudze elektronicznych baz danych typu CRM;

  • umiejętności interpersonalne umożliwiające nawiązywanie kontaktów telefonicznych;

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego;

  • zainteresowanie nowinkami technicznymi;

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat;

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 17:00;

  • ubezpieczenie zdrowotne;

  • uczestnictwo w programie adaptacyjno-wdrożeniowym,

  • przyjazne środowisko pracy i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem swojej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne z Managerem działu i HR

3

Potwierdzenie warunków

Firma Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, należąca do światowego koncernu TroGroup GmbH jest wyłącznym przedstawicielem producenta na rynek polski marek Trodat (artykuły stemplarskie) oraz Trotec (systemy laserowe i laminaty grawerskie).

Trotec Laser to międzynarodowy lider technologiczny w zakresie maszyn laserowych. Jako producent urządzeń najwyższej jakości stale wyznacza nowe standardy w branży i pomaga klientom zwiększać rentowność ich firm. Systemy laserowe pozwalają wykorzystywać kreatywność użytkowników i doskonale nadają się do tworzenia szeregu różnych popularnych na rynku produktów takich jak np. dekoracje ślubne, artykuły promocyjne, elementy wystroju wnętrz czy tabliczki znamionowe.

Przewiń do profilu firmy