Oferta pracy

Specjalista ds. telemarketingu

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miastoprojekt Wrocław to firma, która specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu i realizowaniu inwestycji budowlanych we wszystkich sektorach.
Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 60 lat. Nasze atuty to doświadczenie, odpowiedzialność i technologia. Siłą naszej firmy jest kompleksowe podejście do obsługi inwestycji budowlanych na każdym etapie ich realizacji – począwszy od planowania i projektowania, przez organizację i zarządzanie budową, na rozliczaniu inwestycji i obsłudze gwarancyjnej kończąc.

Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko:

(praca zdalna)

Twoje zadania:

  • Badanie rynku inwestycji budowlanych
  • Identyfikacja nowych klientów
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy
  • Umawianie spotkań handlowych
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa nowych klientów
  • Raportowanie w CRM
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji z klientami
  • Umiejętność zainteresowania ofertą
  • Umiejętność analizowania i wnioskowania z danych rynkowych oraz prasowych
  • Duża samodzielność
  • Orientacja na cel
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej,
  • Entuzjazm do kontaktów z potencjalnymi klientami

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • Elastyczny czas pracy
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • Szkolenie wdrażające i wsparcie w trakcie działań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Poznaj nas bardziej: www.miastoprojektwroclaw.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy