Oferta pracy

Specjalista ds. Telemarketingu

Biuro DoradczeO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Największy na rynku wielkopolskim autoryzowany salon i serwis samochodów marki KIA, w związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem autoryzacji o kolejną markę samochodów, poszukuje profesjonalisty do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. TELEMARKETINGUNumer ref.: nr ref.: CCP/10/20

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • prowadzenie kampanii telemarketingowych nakierowanych na obsługę aktualnych i pozyskanie nowych klientów
  • udział w kreowaniu programów i scenariuszy kampanii
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego popartego doświadczeniem i sukcesami w pracy na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą klientów
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą i serwisem samochodów osobowych lub dostawczych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości zasad profesjonalnej i skutecznej obsługi klienta przez telefon
  • najwyższej staranności i pozytywnego podejścia do stawianych zadań
  • nienagannej kultury osobistej i otwartości w kontaktach interpersonalnych
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających pracę w obszarze telemarketingu będzie dodatkowym atutem
  • nastawienia na rozwój i samodoskonalenie

Oferujemy:

  • pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • pewne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • udział w programie szkoleniowym
  • możliwość kontynuacji indywidualnego rozwoju zawodowego i szansę zaspokojenia ambicji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów i osiąganych wyników
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 z poźn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy