Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Telemarketingu - Usługi R&D

SoftCadO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadził obsługę telefoniczną i emailową zapytań klientów

  • Nawiązywał i utrzymywał trwałe relacje z klientami firmy

  • Prowadził obsługę wychodzących, telemarketingowych kampanii sprzedażowych do nowych i obecnych Klientów

  • Uczestniczył w kampaniach sprzedażowych oraz marketingowych

  • Obsługiwał zapytania online spływające do zespołu

  • Badał potrzeby rynku oraz klientów

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi, potrafisz szybko nawiązywać relacje

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telemarketingu i/lub eCommerce

  • Jesteś fanem/fanką nowoczesnych technologii

  • Masz doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM oraz Chat

  • Planujesz karierę w sprzedaży, motywuje Cię realizacja założonych budżetów sprzedażowych

  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz świadomość komercyjną

  • Szukasz wyjątkowego miejsca pracy w firmie z branży nowych technologii

  • Twoim dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu marketingu

  • Znasz jeden z języków: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, flamandzki, szwedzki, norweski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Możliwość współudziału w tworzeniu innowacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość współpracy i nauki u boku najlepszych specjalistów w branży

  • Praca z najnowszymi technologiami IT i wymagającymi technologicznie projektami

  • Miłą atmosferę i mnóstwo uśmiechu każdego dnia

  • Atrakcyjny system motywacyjny

SoftCad

Firma Softcad www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Panku Naukowo Technologicznym (GPNT) projektująca oraz dostarczająca inteligentne rozwiązania elektroniczne poprawiające bezpieczeństwo, funkcjonalność, niezawodność i wydajność systemów Inteligentnego Przemysłu, Automatyki, Telemetrii, szeroko rozumianego Internet of Things (IoT), Cloud oraz Big Data, poszukuje osób na stanowisko:

„Specjalista ds. Telemarketingu - Usługi R&D”

Przewiń do profilu firmy

Nasza firma wyróżniająca się nowoczesnym podejściem do wykorzystywanych technologii oferuje swoje usługi R&D w Europie i na Świecie. Nasz zespół składający się z pełnych pasji profesjonalistów wierzących w łatwiejsze i wygodniejsze życie w świecie przesyconym elektroniką oraz we wspólną zrównoważoną energetycznie przyjazną dla środowiska przyszłość z pasją opracowuje nowe koncepcje technologiczne z sukcesami wdrażane w wielu obszarach gospodarki światowej. W ramach naszej marki IDO Electronics http://www.idoelectronics.eu świadczymy usługi R&D dla firm krajowych oraz europejskich.