Oferta pracy

Specjalista ds. Telemarketingu

Vivus Finance Sp. z o.o.O firmie

Vivus Finance Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 16C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych – głównie pożyczek;

  • Rzetelne i dokładne uzupełnianie oraz weryfikowanie danych w systemach;

  • Kreatywne podejście do sprzedaży i obsługi Klienta;

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnie z przyjętymi standardami.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji z Klientami;

  • Biegła obsługi komputera;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Niezłe wynagrodzenie i dodatkową motywującą premię;

  • Zgrany, sympatyczny zespół;

  • Ciekawe benefity i niespodzianki, które umilą Ci życie;

  • Realne możliwości awansu;

  • Elastyczny grafik;

  • Świetnych Team Leaderów i Managerów;

  • Środowisko wspierające rozwój, różnorodność i osiąganie sukcesów;

  • Pracę w angażującym środowisku z certyfikacją Great Place to Work 2019, dwukrotnym odznaczeniem Najlepszy Pracodawca (2017-2018) i dwukrotnym tytułem Inwestor w Kapitał Ludzki (2015-2016).