Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Telesprzedaży B2B

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.O firmie

  • Krasnowolska 50
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Krasnowolska 50

Warszawa

Czołowy europejski producent sprzętu do akwariów, oczek wodnych oraz produktów dla zwierząt, w związku z rozbudową działu sprzedaży poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa istniejącej bazy klientów- sklepy zoologiczne,
  • pozyskiwanie, przyjmowanie i rejestracja zamówień,
  • aktywna telefoniczna sprzedaż w ramach cyklicznego planu rozmów,
  • doradztwo w wyborze produktów,
  • bieżąca rejestracja danych w bazie CRM,
  • rozwój aktywnej bazy Klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w telesprzedaży lub sprzedaży,
  • mile widziana znajomość programu SAP i CRM,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • wielozadaniowość,
  • nastawienie na cel i motywacja do działania,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od realizacji planu sprzedaży,
  • pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
  • pracę stacjonarną - Warszawa Ursynów

Ogłoszenie archiwalne