Oferta pracy

Specjalista ds. telesprzedaży

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna, telefoniczna obsługa klientów biznesowych

  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Pozyskanie nowych klientów (małe i średnie przedsiębiorstwa)

  • Rozwijanie współpracy handlowej z obecnymi klientami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Prowadzenie raportów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży

  • Motywacja do bezpośredniej pracy z klientem i gotowość do rozwoju w dziale sprzedaży

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej

  • Proaktywność i determinacja do realizacji celów

  • Pozytywne nastawienie, umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających

  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • atrakcyjna premia

  • system kafeteryjny (MyBenefit)

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 75 krajach i zatrudniamy około 66 400 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy