Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

FITOPLON sp. z o.o.

4 0009 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalny kontakt z klientem

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z certyfikowanych baz

  • Tworzenie ofert sprzedaży

  • Prowadzenie i rozbudowa bazy klientów

  • Tworzenie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w telesprzedaży – WARUNEK KONIECZNY

  • Skuteczność w zamykaniu sprzedaży

  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów z Klientami

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę (trzymiesięczny okres próbny, a po nim umowa na czas nieokreślony)

  • Elastyczny tryb pracy - stacjonarnie/hybrydowo/zdalnie

  • Godne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży + premie progowe

  • Wyjazdy szkoleniowe

  • Niekorporacyjną, swobodną atmosferę pracy

  • Przyjazną grupę docelową klientów

O nas

Główne obszary naszej działalności to produkcja oraz import bezpiecznych i wysokoskoncentrowanych biostymulatorów stosowanych z myślą o bezpieczeństwie roślin, środowiska, ludzi. Koncentrujemy się na ekologii i produktach naturalnych, nieprzerwanie poszukując najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

FITOPLON zwraca szczególną uwagę na ekologię, walory przyrodnicze i zrównoważone działania, zarówno przy opracowywaniu gotowych produktów dla prywatnych gospodarstw, jak i w zaopatrzeniu partnerów zorientowanych na biznes. Naszym klientom oferujemy niszowe i skuteczne rozwiązania tak pod względem produktów, jak i wiedzy technologicznej.